Ceník - Prášková Lakovna Baumruk s.r.o. Plzeň
Tryskání - Váha do  2500Kg, velikost maximálně  6 x 5 x 5 m.         Sweeping - Žárový zinek         Práškové lakování - Váha do  1600Kg, velikost maximálně 2,4 x 2,0 x 6,3 m.         Mokré lakování - Doplňková služba.         Fosfátování - Provádíme u větších výrobků.        
Ceník
Veškeré naše ceny jsou v základních cenách od 259 Kč/ m². Více informací naleznete na detailním popisu. Co nemáme uvedeno se vždy domluvíme ke spokojenosti zákazníka.

Níže uvádíme orientační ceny našich služeb. Vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi a najít ideální řešení. Při větším množství nebo dlouhodobější spolupráci jsou ceny individuální.

Ceník Lakování

Cena za jeden metr plechu:


- venkovní barva od 259 Kč/m²
- vnitřní barva od 229 Kč/m²
- jednostranné lakování venkovní/vnitřní barva + 30 % z celkové ceny/m²

- plechová kola od 500 Kč/ks včetně tryskání
- hliníková kola od 1050 Kč/ks včetně tryskání

Ceník Tryskání

Tryskání černé oceli - kvalita otryskaného povrchu:


- SA od 219 Kč/m²
- SA 2,5 od 269 Kč/m²
- SA 3 od 319 Kč/m²

Tryskání lakovaných materiálů (lakované disky, radiátory..) od 300 Kč/m².
*Cena za hodinu tryskání - od 1300 Kč - u složitých výrobků.

Rám jízdního kola (otryskání + nástřik):


- jednobarevně od: 799 Kč
Jiné varianty barev na vyžádání
Výsledná cena je závislá od velikosti a typu rámu.
*Přes tyto barvy je možno použít bezbarvý lak (čirý lak nebo lak s perleťovým efektem).



Ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační, přesnou cenu Vám vždy určíme při přijímací kontrole.

Novinky
12-12-2018 Vánoční otevírací doba

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že od 17.12. 2018 do 1.1. 2019 bude zavřeno. Musíme se na rok 2019 připravit a to znamená provést řádnou údržbu a servis všech technologií a zařízení. Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a v Novém roce mnoho úspěchů v osobním i v pracovním životě. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a těšíme se na Vás opět v roce 2019, v kterém nás čeká spoustu změn a novinek!


08-11-2018 Nová lakovací linka

Vážení zákazníci, v roce 2019 dojde ke kompletní rekonstrukci lakovny. Bude vybudována kompletně nová lakovací linka, včetně lakovacích boxů a vypalovacích pecí. Dále bude do provozu uvedena nová chemická předúprava. Celkový proces povrchových úprav tím zrychlíme a budeme moci dodávat výrobky v nejvyšší kvalitě a krátkých dodacích lhůtách. Rozměry lakovaných dílů se také rozšíří a to na 7,5m délky x 2.5m šířky x 2.7m výšky a 2000 kg váhy. Tím pojmeme téměř 100% veškerých lakovaných výrobků na našem trhu. Stavba nové lakovací linky nijak neohrozí dosavadní průběh povrchových úprav, takže k žádnému omezení nedojde. Navíc vše zůstává na stejné adrese. Děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci. Tým práškové lakovny Baumruk s.r.o.


Archiv Novinek